Balanced Body Pilates MOTR

MOTR

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.

Innowacyjny, uniwersalny i łatwy w obsłudze przyrząd o nieograniczonych możliwościach ćwiczeń, łączący roller z zestawem linek o zróżnicowanym stopniu oporu.

“Nowoczesny i wszechstronny przyrząd przydatny w każdym domu i studio”

MOTR

MOTR to unikalny przyrząd treningowy o wyjątkowej konstrukcji. Choć wyglądem przypomina wałek do ćwiczeń, to jest on o wiele bardziej wszechstronny niż zwykły roller (MOre Than a Roller). MOTR to niezwykle różnorodne i wymagające narzędzie, umożliwiające trening kardio, ćwiczenia równowagi, trening funkcjonalny, siłowy, zręcznościowy i wiele innych.

MOTR łączy w sobie komfort tradycyjnego, wykonanego z pianki rollera, z możliwościami ćwiczeń z wykorzystaniem zróżnicowanego stopnia oporu. Jego projekt został opracowany przez instruktorkę pilatesu i entuzjastkę treningu fitness Daryę Bronston. Pozwala on na ćwiczenia aż w ośmiu różnych pozycjach, szybką zmianę stopnia oporu lin oraz pracę różnych obszarów ciała. MOTR stanowi doskonałe ulepszenie, uzupełnienie i ożywienie treningu pilates w profesjonalnych studiach, przyciągające nowych klientów. Świetnie sprawdza się zarówno w ćwiczeniach grupowych, jak i treningu indywidualnym, nie wymagając dodatkowej przestrzeni czy dużych nakładów finansowych. Jego niewielkie rozmiary oraz łatwość przenoszenia i przechowywania sprawiają, że przyrząd z powodzeniem może być również wykorzystywany w warunkach domowych, stanowiąc kompleksowe wyposażenie domowej siłowni. Trening z MOTR może być także skutecznym elementem terapii, uzupełniającym tradycyjną rehabilitację.

Ćwiczenia z MOTR poprawiają postawę, równowagę i zwinność oraz wzmacniają mięśnie głębokie. Może być on wykorzystywany zarówno do ćwiczeń górnej, jak i dolnej części ciała.

MOTR objęty jest roczną limitowaną gwarancją.

Balanced Body Pilates MOTR w użyciu
Balanced Body Pilates MOTR - funkcje

Funkcje

  • Dzięki stabilizującym klinom może być wykorzystywany w pozycji leżącej do zróżnicowanych ćwiczeń – np. mięśni głębokich i balansu oraz ćwiczeń oporowych dolnej i górnej części ciała z zastosowaniem linek o zróżnicowanym stopniu oporu
  • Może być również stosowany w pozycji stojącej, zwłaszcza do treningu kardio i dolnej części ciała
  • Odłączane ramiona wyposażone z linki oporowe mogą być również wykorzystywane samodzielnie do ćwiczeń
Balanced Body Pilates MOTR - cechy

Cechy

  • Zestaw obejmuje: roller, 2 ramiona z wyposażonymi w linki i uchwyty modułami o 3 stopniach oporu, 2 kliny stabilizujące, zamykana pokrywa tuby, pasek transportowy
  • Wszystkie elementy mogą być wygodnie przechowywane w tubie rollera w czasie kiedy nie są używane
  • Może być stosowany przez użytkowników o wadze do 158 kg
  • Przeznaczony dla użytkowników o wzroście do 193 cm
  • Niewielki, łatwy do przechowywania, np. w szafie
  • Może być wygodnie przenoszony na ramieniu dzięki paskowi

Wymiary i waga

MOTR

Długość: ok. 110 cm
Waga: 9 kg

Poznaj MOTR:

Instrukcje

Poznaj MOTR

Montaż MOTR

Przechowywanie

Wszystkie filmy oraz instrukcje użytkowania i montażu znajdziesz tutaj.