Reformery z wieżą pilates firmy Balanced Body

Budżet i finansowanie

Dofinansowania do rozpoczęcia działalności

Twoje studio to inwestycja. Aby ją zrealizować, będziesz potrzebować środków niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zakupu niezbędnego sprzętu do pilatesu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną działalnością, możesz się ubiegać o dofinansowanie z urzędu pracy lub ze środków unijnych.

W pierwszym przypadku wystarczy, że udasz się do swojego powiatowego urzędu pracy, w którym urzędnicy udzielą Ci pełnych informacji. Kwota dofinansowania jest zróżnicowana dla każdego powiatu, ale średnio wynosi ok. 20 000 zł.

W drugim przypadku, czyli przy dofinansowaniach ze środków Unii Europejskiej, szczegółowe informacje należy uzyskać od operatora, który takie dofinansowania obsługuje.

Z kolei dla właścicieli firm działających co najmniej 6 miesięcy przygotowaliśmy możliwość wygodnego wyposażenia studia w urządzenia do pilatesu Balanced Body dzięki skorzystaniu z naszego leasingu i dopasowanych opłat ratalnych.

O udzielenie korzystnej pożyczki lub limitu na rachunku i uzyskanie środków niezbędnych do otwarcia studia pilates można ubiegać się także w swoim banku.

Plan na start – Small Studio Concept

Small Studio Concept (SSC) to nasza propozycja dla osób rozpoczynających swoją działalności, które poszukują kompleksowego wyposażenia dla swojego studia pilates za niewygórowaną cenę. Zainspiruj się naszymi propozycjami Small Studio Concept! Skorzystaj z przykładowych aranżacji i wyposażenia w atrakcyjnej kwocie od 20 000 zł brutto do 40 000 zł brutto i wykorzystaj te pomysły podczas tworzenia własnego studia.

Small Studio Concept 1

Small Studio Concept 2

Small Studio Concept 3

Small Studio Concept 4

Biznesplan

Przed rozpoczęciem działalności warto stworzyć biznesplan, który pozwoli ustalić założenia i plany finansowe, w tym oczekiwane zarobki. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli nie wiesz na jakie zainteresowanie wśród klientów możesz liczyć oraz jak wycenić swoje zajęcia. Pomyśleliśmy również o tym! Aby ułatwić przygotowanie biznesplanu i realizację założeń, stworzyliśmy prosty w obsłudze Planer zajęć.

Jak korzystać z Planera zajęć?

Wystarczy, że wpiszesz kwotę za zajęcia jaką chcesz umieścić w swoim cenniku, a następnie wybierzesz planowaną ilość zajęć danego rodzaju w grafiku tygodniowym. Program automatycznie zsumuje kwoty i wyliczy orientacyjny przychód w miesiącu.