sprzęt do pilatesu Balanced Body Polska

Sprzęt Balanced Body

Dlaczego warto wybrać maszyny do pilatesu Balanced Body?

Balanced Body już od ponad 40 lat jest częścią międzynarodowej społeczności Pilates, kierującej się przekonaniem, że ruch może nie tylko pomóc dbać o zdrowie, ale również zmienić życie na lepsze – poprawić jego jakość i wprowadzić równowagę. Od początku istnienia misją Balanced Body było tworzenie i dostarczanie najbezpieczniejszego, najskuteczniejszego i najpiękniejszego sprzętu do ćwiczeń pilates, który doskonale współpracuje z każdym użytkownikiem, niezależnie od rozmiaru i budowy ciała, wieku, kondycji fizycznej czy potrzeb. Dzięki temu jest on najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem, który zadowoli zarówno zwolenników współczesnego, jak i klasycznego pilatesu, a także sportowców i fizjoterapeutów.

Sprzęt Balanced Body powstaje w oparciu o kompleksową wiedzę oraz pełne zrozumienie techniki i idei Josepha Pilatesa, we współpracy z największymi światowymi autorytetami i mentorami Pilates. Do jego tworzenia wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, a idealne połączenie najnowszych technologii z tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi zapewniają perfekcyjną, płynną i bezawaryjną pracę maszyn przez wiele lat.

polski producent pilates balanced body

Wybierz sprzęt do pilatesu odpowiedni dla siebie – my zadbamy o resztę!

Choć sprzęt Balanced Body obecny jest w ponad 150 krajach na całym świecie, to tworzony jest wyłącznie w głównej siedzibie firmy w Stanach Zjednoczonych, w Sacramento w Kalifornii, pozwalając zachować pełną kontrolę nad jakością produkcji.

Decydując się na jego zakup, nie musisz jednak martwić się żadnymi obowiązkami związanymi z indywidualnym nabyciem sprzętu poza granicami Polski, skomplikowanymi procedurami i opłatami celnymi czy ogromnymi kosztami transportu z USA. Wystarczy że skontaktujesz się z nami – zajmiemy się wszystkim formalnościami!

uzyskaj wsparcie merytoryczne przy zakupie sprzętu pilates
profesjonalne szkolenia pilates balanced body

JAK ZAŁOŻYĆ STUDIO

I WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Ceny sprzętu do pilatesu

Podane ceny sprzętu Balanced Body dotyczą zestawów standardowych (bez wyposażenia opcjonalnego i produktów uzupełniających).

Wszystkie ceny obejmują podatek VAT, ale również wszelkie koszty związane z transportem ze Stanów Zjednoczonych do Polski oraz odprawą celną! Żadnych ukrytych kosztów!

Pamiętaj również o możliwości skorzystania z dofinansowania do zakupu sprzętu lub korzystnego leasingu ułatwiającego założenie Twojego studia pilates lub rozszerzenie jego oferty – więcej informacji znajdziesz na stronie Budżet i finansowanie.

Termin realizacji zamówień

Wybrany przez Ciebie sprzęt przygotowywany jest specjalnie na Twoje zamówienie! Każdy reformer, cadillak, beczka czy krzesło wykonywane są ręcznie, metodami rzemieślniczymi w siedzibie głównej Balanced Body w Kalifornii. Czas realizacji zamówień może więc wynieść 8-12 tygodni. Staramy się jednak, aby większość produktów była dostępna w ciągu 2 tygodni.

Serwis i montaż

Zamówiony przez Ciebie sprzęt będzie oczekiwał za odbiór w magazynie naszej firmy w Katowicach lub możemy go dostarczyć do Twojego studia. Jeśli okaże się to niezbędne, zapewniamy pomoc naszych specjalistów w montażu maszyn, a w razie problemów w okresie eksploatacji oferujemy również usługi serwisowe.

Gwarancja Balanced Body

Balanced Body to sprzęt do pilatesu najwyższej jakości, tworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i zapewniający bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Wszystkie produkty Balanced Body objęte są gwarancją producenta i w przypadku wystąpienia wad materiałowych lub produkcyjnych w okresie obowiązywania gwarancji zostaną one bezpłatnie wymienione lub naprawione.

najwyższa jakość obsługi balanced body
profesjonalne szkolenia pilates balanced body

PROFESJONALNE

SZKOLENIA PILATES