szkolenia pilates - master trenerzy

Szkolenia pilates

Szkolenia pilates – niezbędna wiedza

Zakładasz studio pilates? Jeśli dopiero planujesz szkolenie dotyczące metody stworzonej przez Josepha Pilatesa oraz sposobu i zasad pracy na profesjonalnych urządzeniach do ćwiczeń lub chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę, możesz skorzystać z naszej bazy niezawodnych partnerów. Zadzwoń lub napisz, a przekażemy Ci kontakty do najlepszych Master Instruktorów, którzy pracują na naszym sprzęcie. Dlaczego naszym? Dzięki temu możesz najlepiej poznać maszyny, które będziesz używać w swoim studio. Warto poznać ich pełną funkcjonalność.

szkolenia i uprawnienia szkoleniowe pilates
lista master trenerek pilates

Master Trenerzy

Angelika Mirek

Pilates & Health, Balanced Body School

Angelika Mirek to pomysłodawczyni i założycielka cieszącego się popularnością Studia Move na krakowskim Podgórzu, a także licencjonowany Master Instruktor metody pilates szkoły Balanced Body, wciąż rozwijająca swoje umiejętności. Zwolenniczka holistyki i zrównoważonego rozwoju ciała człowieka przed dobranie właściwych ćwiczeń.

Pilates & Health, Balanced Body School
studio pilates room

Weronika Ratkowska

Pilates Room

Weronika Ratkowska, właścicielka studia Pilates Room w Poznaniu, jest absolwentką fizjoterapii na AWF oraz wielu prestiżowych szkoleń Pilates. Twórczyni autorskiego programu klasycznego pilatesu, wierna filozofii „Pilates to wymagający trening, w którym najważniejsza jest jakość, a nie ilość”.

Pilates Room
Tylne Chwaliszewo 25a Poznań

Aneta Figurska

Open Mind School

Aneta Figurska to właścicielka szczecińskiego Open Mind Pilates School – pierwszej w Polsce szkoły pilatesu – i twórczyni autorskiego programu łączącego pilates z innymi formami pracy z ciałem. Od kilkunastu lat szkoli i podnosi kwalifikacje trenerów. W Nowym Jorku miała okazję przyjrzeć się pracy następczyni Josepha Pilatesa – Romany Krzyzanowskiej.

szkoła open mind pilates school
akademia diamond pilates

Ilona Włodarczyk

Akademia Diamond Pilates

Ilona Włodarczyk to specjalistka w dziedzinie świadomego ruchu i naturalnego odżywiania, która wraz z siostrą Bożeną jest współzałożycielką warszawskiego studia Diamond Pilates. Twórczyni autorskiego programu szkoleniowego oraz autorka podręczników dla instruktorów, od ponad 10 lat szkoląca profesjonalnych trenerów pilates.

Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106 Warszawa
Sprzęt:

Jacqueline Martin

Lineage Pilates / Klasyczny Pilates

Kanadyjka, trenerka klasycznego pilatesu i twórczyni autorskiego programu Lineage Pilates, wiążącego pialtes ze sportem. Ukończyła prestiżowy program „The Work” następcy Josepha Pilatesa – Jaya Grimes’a, z którym pracuje do dziś. Jej celem jest nauczanie i utrzymanie dziedzictwa Josepha Pilatesa. Współpracuje ze studiem Klasyczny Pilates w Lublinie.

Klasyczny Pilates
ul. Niecała 3 Lublin
studio lineage pilates
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!