szkolenia pilates - master trenerzy

Szkolenia pilates

Szkolenia pilates – niezbędna wiedza

Zakładasz studio pilates? Jeśli dopiero planujesz szkolenie dotyczące metody stworzonej przez Josepha Pilatesa oraz sposobu i zasad pracy na profesjonalnych urządzeniach do ćwiczeń lub chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę, możesz skorzystać z naszej bazy niezawodnych partnerów. Zadzwoń lub napisz, a przekażemy Ci kontakty do najlepszych Master Instruktorów, którzy pracują na naszym sprzęcie. Dlaczego naszym? Dzięki temu możesz najlepiej poznać maszyny, które będziesz używać w swoim studio. Warto poznać ich pełną funkcjonalność.

szkolenia i uprawnienia szkoleniowe pilates
lista master trenerek pilates

Master Trenerzy Balanced Body

Angelika Mirek

Angelika Mirek to pomysłodawczyni i założycielka cieszącego się popularnością Studia Move na krakowskim Podgórzu, a także licencjonowany Master Instruktor metody pilates szkoły Balanced Body, wciąż rozwijająca swoje umiejętności. Zwolenniczka holistyki i zrównoważonego rozwoju ciała człowieka przed dobranie właściwych ćwiczeń.

Pilates & Health, Balanced Body School

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak to certyfikowany nauczyciel pilatesu szkoły STOTT Pilates oraz właścicielka jednego z pierwszych studiów pilates w Polsce – Movimento w Łodzi. Jest również magistrem fizjoterapii i od 2005 roku prowadzi zajęcia łącząc swoją wiedzę medyczną z pilatesowym doświadczeniem. Skupia się głównie na pracy z klientami z problemami z kręgosłupem czy wadami postawy.

Pilates & Health, Balanced Body School

Anna Tytus

Anna Tytus jest założycielką i właścicielką studia pilates w samym centrum Warszawy. Przygodę z ruchem zaczęła już jako małe dziecko, a swoją edukację kontynuowała studiując taniec oraz pedagogikę ruchu w Austrii. Szkoliła się pod okiem Master Trenerki Kelly McKinnon w Brukseli. Od 2022 roku jest Master Trenerką Balanced Body.

Pilates Studio Anna Tytus
ul. Krochmalna 61A/46 Warszawa
Sprzęt:
Pilates & Health, Balanced Body School

Master Trenerzy

Openmind_Aneta Figurska

Aneta Figurska

Aneta Figurska to właścicielka szczecińskiego Open Mind Pilates School – pierwszej w Polsce szkoły pilatesu – i twórczyni autorskiego programu łączącego pilates z innymi formami pracy z ciałem. Od kilkunastu lat szkoli i podnosi kwalifikacje trenerów. W Nowym Jorku miała okazję przyjrzeć się pracy następczyni Josepha Pilatesa – Romany Krzyzanowskiej.

Openmind_Aneta Figurska