reformery pilates firmy Balanced Body

Pętle, uchwyty, footstraps

Pętle, uchwyty i paski na stopy to narzędzia niezbędne podczas treningów pilates na reformerze, reformerze z wieżą, wieży i cadillaku. To niezastąpione akcesoria umożliwiające wykonywanie ćwiczeń, których pewne utrzymywanie w dłoniach lub na stopach jest kluczowe dla bezpieczeństwa, wygody i efektywności treningu. Ich szeroka gama, z różnorodnymi typami mocowania i wykonana z różnorodnych materiałów, pozwala na dopasowanie do rodzaju urządzenia oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wśród nich, prócz najbardziej standardowych i uniwersalnych pętli pojedynczych, znajdują się wynalezione przez Balanced Body pętle podwójne (które łączą dwa rodzaje pętli w jednej: krótką pętlę na dłonie oraz dłuższą pętlę na nogi i stopy), a także mniej typowe, zapewniające dodatkowe wsparcie stóp lub dłoni Tri-Loops i Y-Loops. Mocowane za pomocą metalowych klipsów lub pozbawionego metalowych elementów, zapewniającego cichszą pracę linek systemu SoftTouch, dostępne w wersjach bawełnianych lub wyściełanych, umożliwiają wybór odpowiadający indywidualnym preferencjom.

Dla użytkowników poszukujących jeszcze bardziej komfortowych rozwiązań, Balanced Body przygotowało także uchwyty z neoprenową wyściółką, zapewniające pewny chwyt i utrzymanie w dłoni. Na szczególną uwagę zasługują także klasyczne uchwyty, wykonane z drewna i naturalnej skóry lub metalu, odtwarzające wiernie oryginalne elementy wyposażenia studia Joe Pilatesa.

Wśród najpopularniejszych akcesoriów, prócz pętli i uchwytów, znajdują się również dopasowane do odpowiednich reformerów footstrapy – paski na stopy – wykorzystywane podczas ćwiczeń z użyciem Sitting Box. Niezależnie od wersji – bawełnianej lub dodatkowo wyściełanej – zapewniają pewne utrzymanie stóp i bezpieczną pozycję ciała podczas wielu ćwiczeń.

Wszystkie akcesoria są starannie dopasowane do odpowiednich modeli sprzętów Balanced Body, gwarantując komfortowe i bezpieczne doświadczenie treningowe.

Balanced Body Pilates Allegro Reformer

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.

Footstraps

Balanced Body Footstraps zapewniają wszechstronność i stabilność stóp w trakcie treningu na reformerze. Niezastąpione akcesorium podczas ćwiczeń z Sitting Boxem. Bawełniany pasek na stopy dostępny jest w różnych długościach. Łatwy i szybki montaż odbywa się z użyciem trwałych karabińczyków. Dostosuj długość paska do swojego urządzenia i wybierz między wersją bawełnianą bądź wyściełaną.
 
  • Utrzymanie i stabilizacja stóp
  • Pasek zabezpieczający stopy podczas ćwiczeń
  • Łatwy i szybki montaż za pomocą karabińczyka
  • Dostępny w wersji bawełnianej lub dodatkowo wyściełanej
  • Dostępny w kilku długościach dopasowanych do rodzaju reformera, lub preferencji użytkownika
  • Możliwość prania i suszenia

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.