łuki pilates firmy Balanced Body

Łuki Pilates

Łuki do pilatesu to specjalistyczne i wszechstronne przyrządy do ćwiczeń, inspirowane oryginalnym korektorem kręgosłupa stworzonym przez Josepha Pilatesa. Charakterystyczny kształt łuku Pilates (symetryczny lub asymetryczny) umożliwia przeprowadzenie różnorodnego treningu i zapewnia wygodę, zaś lekka i niewielka konstrukcja sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla ćwiczących w domu oraz w klubach, stosowanym samodzielnie lub jako element innych maszyn do pilatesu, np. reformera.

Ten wyjątkowy rodzaj sprzętu do pilatesu może być z łatwością wykorzystywany przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Ćwiczenia rozciągające z użyciem łuku Pilates wskazane są zwłaszcza w przypadku odczuwania bólów kręgosłupa – powodują zwiększenie elastyczności pleców, poprawiają postawę ciała, równowagę i koordynację..

Balanced Body Pilates Arc

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.

Pilates Arc

Uniwersalny dwuczęściowy łuk łączący funkcjonalność trzech przyrządów do pilatesu: łuku (beczki), korektora kręgosłupa oraz klina do reformera. Lekki, zajmujący mało miejsca, doskonały do użytku w domu i w studio Pilates.

 

  • Opatentowana konstrukcja składająca się z dwóch łatwo łączonych części

  • Może być stosowany jako asymetryczny łuk, klasyczny korektor kręgosłupa (Pilates Step Barrel) lub klin podpierający plecy i ramiona podczas ćwiczeń na reformerze

  • Wykonany z trwałej i wytrzymałej pianki o dużej gęstości

  • Bardzo lekki (tylko 1,8 kg)

  • Roczna limitowana gwarancja

Cena zestawu podstawowego.
Cena zawiera podatek VAT, koszt transportu z USA do Polski oraz cło i koszty odprawy celnej.