Reformery z wieżą pilates firmy Balanced Body

Wyposażenie studia i szkolenia

Sprzęt do pilatesu – niezawodny i wytrzymały

Jakiego sprzętu potrzebujesz do swojego studia? To bardzo trudne i ważne pytanie – jego wyposażenie zależy bowiem zarówno od zaplanowanego budżetu, jak i od ilości dostępnego miejsca (pamiętaj o naszym Space Plannerze!).

Decydując o zakupie profesjonalnych maszyn do pilatesu, wykorzystywanych w studiach treningowych lub gabinetach fizjoterapeutycznych, warto wybierać wyłącznie te najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, objętych długą gwarancją i pochodzących od wyspecjalizowanych i sprawdzonych producentów. Tylko one zapewniają wytrzymałość niezbędną podczas intensywnego użytkowania urządzeń i wieloletnią bezawaryjną pracę. Wszystkie te rygorystyczne wymogi spełniają tworzone od ponad 40 lat urządzenia Balanced Body!

Warto również zwrócić uwagę na całkowity koszt zakupu sprzętu, zwłaszcza w przypadku urządzeń nabywanych za granicą. W wielu przypadkach do podanych cen maszyn należy doliczyć niemałe kwoty związane z transportem do Polski, cłami i podatkami.

Kupując sprzęt Balanced Body jedyne koszty jakie poniesiesz to jego cena i opłata za transport na terenie Polski!

Wyposażenie studia pilates

Reformery, krzesła, łuki, beczki, trapezy… Poniżej podamy ci kilka informacji i wskazówek dotyczących wyboru sprzętu do Twojego studia.

Reformer

To fundament każdego studia, bez którego nie może odbyć się żaden profesjonalny trening pilates! To reformer jest najważniejszym elementem wyposażenia, stanowiącym największy wydatek podczas jego kompletowania. Pozostałe urządzenia i akcesoria stanowią zdecydowanie mniejszy koszt, jak również zajmują mniej miejsca, dlatego możesz o nich zadecydować w drugiej kolejności.

W wyborze reformera pomoże Ci nasz film „Jak wybrać reformer?”

Pozostałe maszyny

Do swojego studia warto również dobrać inne, mniejsze urządzenia – krzesła (Chair), beczki (Barrel, Ladder Barrel), korektory kręgosłupa (Spine Corrector). Wraz z reformerem stanowią one kompleksowy zestaw maszyn do ćwiczeń, zaprojektowanych i stworzonych przez Josepha Pilatesa.

Akcesoria

Maszyny Balanced Body mogą także zostać wyposażone w szereg opcjonalnych akcesoriów, rozszerzających możliwości ćwiczeń. Do reformerów warto dobrać platformę (JumpBoard), skrzynię z paskiem (Box), pętle lub uchwyty (Handles, Loops), nogi (Legs) czy kółka (Wheels). Możesz również w dowolnym momencie dołączyć do swojego reformera wieżę (Tower).

Napisz do nas lub zadzwoń, aby sprawdzić dostępność akcesoriów do Twoich maszyn.

Inny, drobny sprzęt

W naszej ofercie posiadamy również wyjątkowe produkty marki SISSEL, niezastąpione podczas ćwiczeń indywidualnych i grupowych oraz rehabilitacji. Uzupełnij wyposażenie swojego studia o maty, piłki, rollery czy taśmy do ćwiczeń. Nie zapomnij także o niezbędnych w przypadku profesjonalnego użytku środkach do dezynfekcji sprzętu. Mamy wszystko czego Ci trzeba!

Small Studio Concept

Wybierając wyposażenie studia warto skorzystać z przygotowanego przez nas Small Studio Concept – kilku propozycji przykładowych aranżacji i wyposażenia w atrakcyjnej kwocie 20 000 – 30 000 zł brutto, obejmującego reformery oraz mniejszy sprzęt. Wykorzystaj te pomysły podczas tworzenia własnego studia.

Small Studio Concept 1

Small Studio Concept 2

Small Studio Concept 3

Small Studio Concept 4

Szkolenia pilates – niezbędna wiedza

Zakładasz studio pilates? Jeśli dopiero planujesz szkolenie dotyczące metody stworzonej przez Josepha Pilatesa oraz sposobu i zasad pracy na profesjonalnych urządzeniach do ćwiczeń lub chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę, możesz skorzystać z naszej bazy niezawodnych partnerów. Zadzwoń lub napisz, a przekażemy Ci kontakty do najlepszych „master trenerów”, którzy pracują na naszym sprzęcie. Dlaczego naszym? Dzięki temu możesz najlepiej poznać maszyny, które będziesz używać w swoim studio. Warto poznać ich pełną funkcjonalność.